unitest
Вимірювальне обладнання Юнітест
buttons contacts theory about us home

Група електронних вимірювань Agilent стає незалежною компанією | Keysight Technologies.

Головна > Keysight Technologies > Наноіндентори

U9830A Keysight Nano Indenter G300
(знято з виробництва)

Nano Indenter G300

У наноїденторі G300 використовується предметний столик, що дає змогу випробовувати зразки з діаметром до 300 мм. Будучи чудовою довгостроковою інвестицією для промислових користувачів, наноідентор G300 надає швидкий, надійний метод отримання даних про механічні властивості нерозрізаних кремнієвих пластин. За допомогою G300 можна тестувати декілька шарів, що полегшує розробку виробу та аналіз дефектів, які можуть суттєво вплинути на відсоток придатності, характеристики та довговічність пристроїв.

Електромагнітний привід забезпечує безпрецедентний динамічний діапазон сили та зміщення. Це дає змогу вимірювати амплітуди деформації, що відрізняються на шість порядків, від нанометрів до міліметрів.

Ключові можливості та технічні характеристики

  • Точність і відтворюваність результатів відповідно до стандарту ISO 14577.
  • Предметний столик для зразків з діаметром до 300 мм.
  • Автономна робота інструменту завдяки повній автоматизації випробувань.
  • Гнучка конфігурація модульної конструкції системи і можливості модернізації дають змогу відтворювати специфічні наукові дослідження, а також забезпечують розробку великої кількості нових методик виконання вимірювань.
  • Динамічні вимірювання за допомогою методики безперервного вимірювання жорсткості (CSM) при наноіндентуванні.
  • Найкраще програмне забезпечення управління системою, збору даних та аналізу надає управління в реальному часі в процесі експерименту, генерацію звіту про виконання вимірювань, а також прецизійну програмну компенсацію температурного дрейфу.

Докладніше (англ.) pdf